Witamy! Nasza rodzina od zawsze związana była z hodowlą koni, ale również mieliśmy psy. Wiele lat temu zobaczyłyśmy Leonbergera i jak poczytałyśmy o tych psach, to podjęłyśmy decyzję o hodowli tej rasy. Z wielką starannością wybrałyśmy z siostrą naszą pierwszą sukę Storm Eagle Gep’s Big Bear’s zwaną „Spartą” z bardzo dobrej szwedzkiej hodowli, po wybitnym samcu Peace Gep’s Big Bear’s. Po siedemnastu latach opiekowania się Leonbergerami wiemy, że była to bardzo dobra i trafna decyzja. Nie wyobrażamy sobie naszego domu bez Leonbergera. Od 2009 roku jesteśmy członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, a od 2014 roku jesteśmy członkiem Amerykańskiego Klubu Leonbergera, a od 2022 roku jesteśmy członkami Polskiego Klubu Leonbergera, a Agata ma zaszczyt bycia Przewodniczącą Zarządu Klubu od 2022 roku.